Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Розпізнай небезпеку вчасно»: у Полтаві для школярів провели квест

«Розпізнай небезпеку вчасно»: у Полтаві для школярів провели квест

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів для вихованців спеціалізованої мистецької школи-інтернат І-ІІІ ст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової квест «Розпізнай небезпеку вчасно».

  Захід організували до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Отже, дуже важливо навчити дітей розпізнавати загрозу, знати, як діяти в ситуації ризику, знати правила безпеки, які вбережуть від потрапляння в рабство та бути обізнаними у цьому питанні. Саме тому усі завдання на станціях були пов’язані з темою торгівлі людьми, зазначили у Полтавській міськраді.

45 старшокласників, розподілившись на команди, вчилися виготовляти інформаційні плакати, дізнавалися про особливості створення профілактичних матеріалів, перевіряли себе на знання теорії з даної тематики, складали рекомендації тим, хто планує виїхати на заробітки за кордон, з’ясовували, які групи населення є групою ризику і, ймовірно, можуть стати жертвами торгівців людьми, розігрували сюжетні історії, обговорювали їх та визначали помилки, які призвели до трагічних подій у житті героя історії, надавали поради, щоб можна було уникнути подібних ситуацій.

.