Ви тут:
Суспільство Україна 

Російська пропаганда в ОРДЛО набирає обертів, — розвідка

Російська пропаганда в ОРДЛО набирає обертів, — розвідка

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про нарощування російським пропагандистським апаратом інформаційного тиску на населення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

При цьому за рахунок російської фінансової та ідеологічної підтримки зростає активність проросійськи налаштованих громадських рухів, об’єднань та організацій.

Зокрема, з початку жовтня ц.р. під виглядом агітації за створення т.зв. “Добровольного общества содействия армии, авиации и флоту” інтенсивно поширюється недостовірна та викривлена інформація, у т.ч. чутки про поновлення активних бойових дій підрозділами Об’єднаних сил та вихід України з переговорів у “нормандському форматі”.

“У такий спосіб російська окупаційна адміністрація намагається відвернути увагу населення тимчасово окупованих територій від нагальних соціально-економічних проблем, які все більше загострюються. Серед іншого, приховується різке збільшення захворюваності місцевих жителів та військовослужбовців окупантів на туберкульоз та інші інфекційні захворювання”, – йдеться у повідомленні.