Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники нагадують полтавцям правила пожежної безпеки

Рятувальники нагадують полтавцям правила пожежної безпеки

Співробітники ДСНС провели днями профілактичні бесіди з мешканцями міст ПолтаваКременчукЛубниЛохвицяКозельщинськогоНовосанжарського та Чорнухинського районів.

Під час спілкування з людьми, фахівці Служби порятунку «101» розповідали як уникнути пожежі в будинку, під час перебування на природі, а також, як діяти у разі виникнення різних надзвичайних подій та ситуацій. Для того, щоб громадяни пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, співробітники ДСНС вручали тематичні листівки. 

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області закликає громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах, уважно слідкувати за протипожежним станом помешкань, не перевантажувати електромережу.

– Також, нагадуйте дітям про небезпеки пустощів з вогнем, сірниками, запальничками, легкозаймистими речовинами та уважно слідкуйте за їх дозвіллям! Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101, – закликають рятувальники.