Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Регіони мають за два тижні підготувати реалістичний план по перевірці харчування дітей у школах, – Гончарук

Регіони мають за два тижні підготувати реалістичний план по перевірці харчування дітей у школах, – Гончарук

У Кабінеті Міністрів України 25 жовтня відбулась нарада з включенням на відеозв’язку керівників обласних державних адміністрацій про забезпечення належного харчування дітей у навчальних закладах та протидії харчових отруєнь серед школярів.

За 2019 рік в Україні вже захворіли 626 дітей на гострі кишкові інфекції, внаслідок харчових отруєнь у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук запропонував регіонам за два тижні підготувати реалістичний план приведення в порядок державної політики у сфері безпечності харчування у навчальних закладах.

«Кожна третя школа має проблеми з якістю харчування дітей. Ми не можемо на це не реагувати. У нас існує система Державного нагляду і контролю, є інспекційні органи, які точно повинні звернути увагу. Ми повинні щонайменше адекватно розуміти: в якому стані у нас знаходяться харчоблоки в школах. Прошу керівників обласних державних адміністрацій вжити всіх необхідних заходів, щоб зрозуміти реальний стан справ в областях», – наголосив Гончарук.

Як приклад, він порадив звернути увагу на досвід Івано-Франківської області, де з кінця 2018 року діє Програма «Дітям Прикарпаття – якісне харчування». Її суть полягає у перевірці продуктів харчування на всіх етапах. Паралельно також перевіряють технологічне обладнання для приготування їжі. А до початку грудня цього року планують провести паспортизацію харчоблоків в усіх навчальних закладах. Про це на нараді розповів голова ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський.

«Програма виконується з жовтня 2018 року. Нас спонукали до розробки цієї програми неодноразові нарікання батьків та громадськості на якість харчування та нерозуміння вимог харчового законодавства тими, хто організовує це харчування. Головним стимулом були дані Академії медичних наук про те, що 80% випускників мають хронічні захворювання. Ми контролюємо сировину та продукти, які використовуються для харчування дітей за показниками безпеки. Це м’ясо, м’ясні та молочні продукти, хлібобулочні вироби, риба, овочі та олія. Перші результати лабораторних досліджень показали, що 15% сировини чи готової продукції не відповідали вимогам. У маслі виявляли частку рослинних жирів, а це вже спред. Таку продукцію ми знімаємо з обігу. У результаті роботи кількість встановлених порушень скоротилось з 15% до 4%. До кінця року хочемо впровадити мікроструктурні аналізи готової продукції з м’ясної сировини, наприклад, сосисок. До початку грудня цього року плануємо розробити паспортизацію харчоблоків у всіх школах».

Натомість Олексій Гончарук запропонував 31 жовтня організувати навчання регіональних представників у сфері безпечності харчування в Івано-Франківській області.

«Потрібно спланувати роботу таким чином, щоб за два тижні у нас був якісний реалістичний план, а потім, виходячи з плану по кожній області, ми могли б поставити реальні завдання і зрозуміти, коли досягнемо їх вирішення. Наша мета – в 10 разів зменшити показник харчових отруєнь у школах», – підсумував Олексій Гончарук.

Система Orphus