Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Письменниця Ксенія Циганчук презентувала у Полтаві трилер і детектив

Письменниця Ксенія Циганчук презентувала у Полтаві трилер і детектив

В рамках бібліотечного проєкту «Українські акценти» у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара та міській бібліотеці-філіалі №4 відбулася презентація романів “По той бік пам’яті” та “Кривавими слідами” письменниці з Рівного Ксенії Циганчук.

Авторка у 2016 році була «коронована» журі міжнародного конкурсу «Коронація слова», а в 2017 році отримала спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль». Як для молодої тендітної жінки, тематичний набір книжок для ще не знайомих з її творчістю читачів виявився несподіваним – детектив, трилер, жахастик.

Особливу увагу під час зустрічі Ксенія Циганчук зосередила на своїй книжці «По той бік пам’яті», у якій ідеться про проблеми сьогодення, але з  екскурсом у дохристиянські часи. На основі наукових джерел письменниця описала, що відбувалося на землі, де жили предки, в часи язичництва, які жахливі та жорстокі обряди здійснювалися. Ксенія Циганчук переконана, що без розуміння минулого ми не можемо розуміти те, що відбувається зараз.

Письменниця розповіла і про те, як писала книжку з серії «Поліцейський детектив». Щоб твір вийшов достовірним, вона пережила справжні пригоди, їздила з патрульними, які виконували свою роботу. Її книга побудована на реальних фактах. Наприкінці заходу глядачі отримали автограф-сесію від письменниці.

Система Orphus