Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про професійне навчання безробітних за направленням, – розповіли у службі зайнятості Полтавщини

Про професійне навчання безробітних за направленням, – розповіли у службі зайнятості Полтавщини

Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності, поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань безробітних, повідомили в Полтавському обласному центрі зайнятості.

Здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття .

Система професійного навчання охоплює:

1) осіб, які проходять первинну професійну підготовку в навчальних закладах та інших установах, що здійснюють або забезпечують підготовку кваліфікованих робітників і фахівців;

2) працівників, які проходять первинну професійну підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації впродовж трудової діяльності;

3) безробітних, які шукають роботу і потребують первинної професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації

Підвищення конкурентоспроможності працівників на ринку праці відповідно до вимог сучасного виробництва та сфери послуг здійснюється шляхом забезпечення ефективного функціонування та розвитку системи професійного навчання працівників та робітників, сприяння у проведенні їх професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Так, вже стало традиційним щороку звернення до Решетилівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості роботодавців: різних установ і організацій району, з проханням підвищення кваліфікації операторів котельні шляхом проходження курсів цільового призначення в навчальному закладі “Учбово-курсовий комбінат житлово-комунального господарства”.

У приміщенні філії організовані курси підвищення кваліфікації для 21 особи з числа безробітних, які перебувають на обліку в Решетилівській філії Полтавського обласного центру зайнятості для подальшого працевлаштування з початком опалювального сезону. Навчання проводиться викладачем УКК ЖЖГ Гладкою Валентиною Миколаївною. Слухачі, пройшовши курси, зможуть отримати допуски відповідного установленого зразка та вчасно приступити до роботи.

поширити новину: