Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представники ОТГ Полтавщини продовжують навчання в Школі просторового планування

Представники ОТГ Полтавщини продовжують навчання в Школі просторового планування

Все, що пов’язане із містобудівною документацією в об’єднаних територіальних громадах обговорювали під час тематичного семінару з циклу Школи просторового планування, який організував Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Учасники детально розібрали головні етапи містобудівної документації та планувальні обмеження на місцевому рівні. Головним спікером семінару стала Катерина Степчук, експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою». Вона докладно зупинилася й на важливості громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів з питань містобудівної документації та СЕО.

Спікер акцентував увагу на неподільності взаємозв’язку стратегічного та просторового планування територій ОТГ. Теоретичні знання учасники закріплювали під час групових робочих вправ.

Жваву дискусію викликало обговорення запровадження ринку сільськогосподарських земель. Про перспективи, виклики, місцеві особливості, які постануть перед об’єднаними територіальними громадами Полтавської області детально наостанок розібрали під керівництвом спікера семінару.

Система Orphus