Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

«Правова допомога поруч»: у Полтаві відкриється тематична фотовиставка

«Правова допомога поруч»: у Полтаві відкриється тематична фотовиставка

Урочисте відкриття фотовиставки «Правова допомога поруч» відбудеться 21 жовтня об 11.00 в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий 5 (головний корпус, експозиція в холі закладу на 2-му поверсі біля 206 ауд.) та сприяти у її висвітленні на сторінках Ваших видань.

Як зазначили у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, фотовиставка має на меті привернути увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед, це вразливі категорії громадян — діти, учасники бойових дій на сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають в місцях несвободи.

На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги в Україні. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам і проведення заходів по підвищенню правової культури та правової обізнаності громадян. Фотовиставка підготовлена за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Система Orphus