Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитись до вебінару “Здорове дерево – здорове місто”

Полтавців запрошують долучитись до вебінару “Здорове дерево – здорове місто”

17 жовтня о 16-й годині відбудеться вебінар “Здорове дерево – здорове місто”. ГО “Еколтава” запрошує долучитись полтавців до обговорень.

Команда “Еколтави” вирішила підняти питання догляду зелених насаджень у місті на публічну та експертну площини. Одним зі свіжих прикладів є факт, коли 25 вересня по вулиці Соборності комунальні служби обрізали дерева, більшість з яких, на погляд фахівців, у здоровому стані. Також, минулого року ледь не знищили кількасотлітній дуб, що охороняється законом. Це не поодинокі випадки, зазначають в “Еколтаві”.

“Ми хочемо знати більше про правильний догляд за зеленими насадженнями та про те, як їх примножити у Полтаві. Адже, кількість автомобілів у місті стрімко зростає разом з кількістю випадків недбалого ставлення та вирубки дерев. Ми втрачаємо “зелені легені” Полтави”, – йдеться у повідомленні.

На вебінарі будуть обговорюватись такі питання:

  • Чому дерева у місті так важливі для екосистеми, здоров’я людей та комфортності міських просторів в умовах зміни клімату?

  • Як правильно доглядати за зеленими насадженнями міста?

  • Як часто та які фахівці для цього потрібні у міських комунальних службах?

Спікером на онлайн вебінарі буде Олександра Сладкова – відома в Україні урбаністка, співзасновниця спільнокошту озеленення у Львові, начальниця відділу урбаністики в Інституті просторового розвитку. А також запитаємо про корисний досвід інших українських та закордонних міст у сфері арбористики.

Зустріч відбудеться у форматі онлайн, тож всі можуть долучитися за посиланням, яке ми надішлемо усім зареєстрованим тут https://forms.gle/bgtm7BSCEm8oNusU8

Вебінар відбудеться на платформі zoom. Для комфортності його краще завантажити на будь-який пристрій (2 хвилини):

Скачати тут: https://zoom.us/support/download

Система Orphus