Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавці отримають можливість пройти навчання за унікальною програмою

Полтавці отримають можливість пройти навчання за унікальною програмою 

З 1 листопада полтавців запрошують на безкоштовну навчальну програму «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення міста Полтави», що відбуватиметься у форматі проведення семінарів, тренінгів з інтерактивного моделювання через програму навчання.

Полтавська міська громада отримала можливість пройти навчання за унікальною програмою, що реалізується за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (The Canada Fund for Local Initiatives) та Посольства Канади в Україні.

Проект навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення міста Полтави»/ «Rise of virtualized employmentandfreelancingencouragement among vulnerable populations in Poltavа» ініційований представниками полтавської міської громади. 

Навчальна програма має на меті сформувати у незахищених верств населення та студентів Полтави практичні навички віртуального працевлаштування на сучасному глобалізованому ринку праці.

Навчальна програма розрахована на:

– незахищені верстви населення Полтави (безробітних осіб, безробітних осіб з інвалідністю, безробітних матерів, безробітних внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій);

– студентів 3-4 курсів бакалаврату та 5-6 курсів магістратури закладів вищої освіти Полтави.

Навчання буде здійснюватися протягом місяця у три сесії:

1 листопада – 29 листопада 2019 – перша група слухачів;

2 січня – 31 січня 2020 – друга група слухачів;

3 лютого – 27 лютого 2020 – третя група слухачів.

Лекторами навчальної програми будуть фахівці з підбору персоналу, спеціалісти з фрілансу, IT-фахівці та представники органів державної влади.

Учасники програми отримають практичні знання щодо підготовки та написання резюме. Вони дізнаються, як використовувати соціальні медіа та online-платформи для побудови майбутньої кар’єри, а також отримають практичні навички у сфері фрілансу та у створенні власного бізнесу, використовуючи нові форми зайнятості у віртуальному просторі. По завершенню навчальної програми усі учасники отримають сертифікати.

Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити та надіслати електронну заявку (за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffZWbnGZH2ZMQ2aMOFrV5xd079UL4KNA-2bxScB_ElPW_weQ/viewform) до 1 листопада 2019 року (включно). Відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі. Кількість місць обмежена.

поширити новину: