Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці долучилися до Всесвітньої акції проти торгівлі людьми

Полтавці долучилися до Всесвітньої акції проти торгівлі людьми

Мешканці міста взяли участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Така ініціатива спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить. 

“Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка відбувається вже шість років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Сумна статистика за період незалежності вражає. Шкода, що постраждалі замовчують свої проблеми. Неохоче йдуть на контакт. Відтак, з початку 2019 року за допомогою до фахівців БО “Світло надії” звернулося всього 10 осіб, які постраждали  від торгівлі людьми. Цього року небайдужі громадяни знову вийшли на вулиці українських міст, аби об’єднати зусилля та зробити свій вклад у відновлення справедливості. Walk for Freedom в Україні розпочнеться 18 жовтня в обласних центрах та закінчиться фінальною для 2019 року Ходою у м. Києві 19 жовтня”, – наголосила програмний спеціаліст БО Світло Надії Світлана Большева”.

Акція у Полтаві стартувала на Театральній площі перед обласним театром.  Говорили про реалії торгівлі людьми в світі та Україні. Кожен охочий перехожий отримав інформаційні листівки. 

“Сучасне рабство – це злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Ми хочемо через подібні акції розвивати діалоги, які будуть сприяти попередженню проблеми, покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні,” – наголосила заступник начальника управління — начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко.

 

У рамках заходу мирна хода пролягла за маршрутом: від Театральної площі по вулиці Соборності до Соборного майдану. Учасники були в одязі чорного кольору, в руках – чорні парасолі з логотипом “Walk for Freedom”. Цьогорічну акцію провела БО “Світло надії” у партнерстві з Представництвом міжнародної громадської організації А21, ОБСЄ та МОМ. 

Система Orphus