Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

#Полтавщина_бізнесова: у Полтаві відбудеться SME-форум

12 листопада у Полтаві відбудеться SME-Forum, який проводиться за підтримки українсько-канадського проєкту “Партнерство для розвитку міст” ПРОМІС в рамках Другого українського індустріального тижня. Організатор: Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА.

Про це йдеться в анонсі у соцмережі Фейсбук.

Мета форуму – стимулювання використання ефективних підходів до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, прискорення індустріального розвитку через стимулювання експортної діяльності, ефективне використання інструментів місцевого економічного розвитку, у тому числі розвиток індустріальних парків, а також впровадження ресурсоефективних технологій у виробничих процесах.

Категорії запрошених: представники бізнес спільноти області зокрема з числа великих промислових підприємств та МСП; торгові представники посольств, акредитованих на території України; експерти міжнародних проєктів та інституцій; представники центральних та місцевих органів виконавчої влади; представники органів місцевого самоврядування (міста-партнери проєкту ПРОМІС та ОТГ), представники торгово-промислових палат; науковці.

Для участі у форумі необхідно заповнити онлайн-форму для реєстрації за посиланням.

Система Orphus