Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський центр професійно-технічної освіти випустив групу офісних службовців-бухгалтерів

Полтавський центр професійно-технічної освіти випустив групу офісних службовців-бухгалтерів

Професія бухгалтера вимагає від спеціаліста максимальної зосередженості, уваги, таланту та терпіння. Жодне підприємство не може вести повноцінну діяльність без бухгалтерського обліку, зазначають у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Слухачі групи № 4-ОСБ, які здобували професією «Офісний службовець (бухгалтерія)» на базі Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, протягом чотирьох із половиною місяців навчання набували теоретичних і практичних знань із ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.

А саме: відображення господарських операцій на рахунках бухгалтерського обліку та виконання реєстрації бухгалтерських проводок; ведення первинної документації та організація документообігу на підприємстві; особливості обліку необоротних та оборотних активів, власного капіталу та зобов’язань, доходів і витрат підприємства; проведення аналізу виробничої та господарсько-фінансової діяльності підприємства; ведення бухгалтерського обліку за допомогою програмних комплексів «Універсал» та «M.E.Doc».

Набуті професійні знання слухачі закріпили під час проходження виробничої практики. А на Державній кваліфікаційній атестації слухачі показали високий рівень підготовки та отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

Система Orphus