Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські волонтери вирушили з подарунками до дітей Авдіївки на Донеччині

Полтавські волонтери вирушили з подарунками до дітей Авдіївки на Донеччині

“Полтавський батальйон небайдужих” вже кілька років опікується дитячим садком “Чебурашка” у Старій Авдіївці на Донеччині. Цей населений пункт розташований у так званій “сірій зоні”, за кілька кілометрів – відома Авдіївська промзона.

Рік тому команда у складі Архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора (ПЦУ), полтавських художників та волонтерів приїздили сюди, щоб подарувати вихованцям подарунки та розмалювати фасад будівлі садочку. Згодом садочку подарували проектор для перегляду мультиків. Нині вирушили у чергову поїздку.

Основним ініціатором поїздки став колектив дітей і дорослих дитячої студії телебачення “Разом” Полтавської єпархії Православної церкви України.

“Студійці виявили бажання організувати допомогу поіменно для кожного малюка Староавдіївського д. с. “Чебурашка”, – кожній дитині з родиною зробити коробку з памятним гостинцем. Адже усі студійці – це небайдужі юні волонтери “Полтавського батальйону небайдужих”, якому діти студії вже 6-й рік поспіль посильно намагаються допомагати у різних волонтерських справах”, – повідомила керівник студії Наталія Святцева.

До збору волонтерського вантажу цього разу приєдналося дуже багато людей. Громада християн церкви “Хреста Господнього” зібрали чимало речей і миючих засобів для малюків. Дорослі і діти Модельної агенції “Марго” організували допомогу для малюків середньої групи садочка. Колектив Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості підготували для захисників Авдіївки особливі подарунки власними руками. Парафіяни Свято-Успенського собору зібрали смаколики для захисників Авдіївки. Долучилися і колектив магазину “11 квартал”, і працівники Полтавського театру ім. М.Гоголя. А деякі жителі окупованого Донецька переслали гроші для закупівлі українським військовим ліків.