Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські патрульні поспілкувалися з водіями на тему безпеки на залізничних переїздах

Полтавські патрульні поспілкувалися з водіями на тему безпеки на залізничних переїздах

В рамках практичного етапу комплексу організаційно-профілактичних заходів “Безпека дорожнього руху – це життя”, полтавські патрульні здійснюють профілактику безпечної поведінки на залізничних переїздах. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Полтавської області.

Інспектори відділу БДР роздають листівки з важливою інформацією, проводять превентивні бесіди з водіями та пішоходами, нагадують правила дорожнього руху.

Згідно з ст.123 КУпАП (Порушення правил руху через залізничні переїзди)

Порушення правил руху через залізничний переїзд, крім порушень, передбачених частинами другою і третьою цієї статті, — тягне за собою накладення штрафу в 340 гривень.

В’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений, —тягне за собою накладення штрафу в розмірі 850 гривень з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Порушення, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів, —
тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

“З 1 жовтня на території України розпочався практичний етап комплексу організаційно-профілактичних заходів “Безпека дорожнього руху – це життя”, метою якого є профілактика аварійності на дорогах України”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: