Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

“Полтаватеплоенерго” відвідали представники МВФ в Україні

“Полтаватеплоенерго” відвідали представники МВФ в Україні

Минулого тижня до «Полтаватеплоенерго» завітали постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоcта Люнгман і старший економіст Представництва МВФ в Україні Ігор Шпак.

У рамках візиту представники міжнародної фінансової організації вивчали соціально-економічну ситуацію в місті й області та знайомилися з підприємствами економічної та гуманітарної сфер, аби отримати можливість актуалізувати і систематизувати інформацію щодо централізованого теплопостачання, повідомляє пресслужба “Полтаватеплоенерго”.
Під час зустрічі її учасники обговорили деталі входження «Полтаватеплоенерго» в опалювальний сезон 2019-2020 років та пов’язані з цим проблеми, розглянули процедуру оптимізації перегляду тарифів на теплову енергію для населення, відповідність тарифів витратам підприємства та його рентабельності й ефективності роботи НКРЕКП. Також були порушені питання монетизації субсидій, стану розрахунків за газ із постачальниками, рівня оплати споживачами отриманої теплової енергії, зміни у нормативно-правовій базі за кілька останніх років, позовно-претензійної роботи з боржниками та низка інших питань.
Система Orphus