Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

“Полтаватеплоенерго” оприлюднило графіки пуску котелень

“Полтаватеплоенерго” оприлюднило графіки пуску котелень

«Полтаватеплоенерго» розробило та погодило в органах місцевого самоврядування графік пуску котелень підприємства з початком опалювального періоду 2019-2020 рр. 

Адміністрація підприємства звертається до балансоутримувачів житлових будинків (у т.ч. відомчих, ЖБК, ОСББ), які знаходяться у Полтаві, Решетилівці, Карлівці і селищах Машівці та Котельві, з проханням до початку опалювального періоду перевірити працездатність внутрішньобудинкових систем опалення, заповнення їх водою та готовність прийняти теплоносій.
“Для уникнення непорозумінь, які можуть призвести до аварійних зупинок котелень, просимо завчасно повідомляти підприємство про будь-які роботи на внутрішньобудинкових мережах, а також узгоджувати дії обслуговуючого персоналу з фахівцями підприємства”, – йдеться у повідомленні.
Наразі дати, коли розпочнеться опалювальний сезон у Полтаві, немає. Рішення про його початок приймають виконавчі органи сільських, селищних та міських рад або місцеві державні адміністрації за умови, що середньодобова температура зовнішнього повітря, за даними відповідного центру з гідрометеорології, протягом трьох діб поспіль не вища за +8°С.
Система Orphus