Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліція відкрила справу стосовно погроз на адресу депутатки Полтавської міськради Тетяни Паутової

Поліція відкрила справу стосовно погроз на адресу депутатки Полтавської міськради Тетяни Паутової

Полтавської міської ради Тетяна Паутова дала пресконференцію щодо погроз, які надходять на її адресу після того, як вона вийшла з фракції “БПП “Солідарність” у Полтавській міській раді. Про це повідомляє видання “Коло”.

Наразі депутатка подала до поліції заяву стосовно погроз на її адресу. Як повідомив ОКІА “Новини Полтавщини” Юрій Сулаєв, правоохоронці розслідують справу, слідство триває.

Тетяна Паутова розповіла ще раз, що вирішила вийти з фракції тому що, “БПП “Солідарність” обрала для себе позицію опозиції та критиканства, при цьому це рішення керівника фракції (Андрія Матковського) не було обговорене з її іншими членами. Вона ж хоче працювати в інтересах міста та конструктивної співпраці з усіма фракціями міської ради, бо вважає, що опозиції в місцевому самоврядуванні не повинно бути.

Після того, як Тетяна Паутова оголосила своїм вже екс-колегам про вихід з фракції, їй почали надходити погрози. Прізвища тих, хто погрожував, депутатка не називає, лише імена, каже, що до висновків слідства звинувачувати нікого не буде.

4 вересня на сесії Полтавської міської ради Тетяна Паутова заявила, що виходить з фракції “БПП “Солідарність” та стає позафракційною.

Згодом сусіди їй повідомили, що розмальований під’їзд і розвішені оголошення, в яких на зображенні оголена дівчина з домальованим обличчям Тетяни Паутової, пропонує послуги інтимного характеру. Після цього їй почали надходити сотні дзвінків із різних номерів.

 

Нині вдома Тетяна Паутова не живе, аргументує це тим, що не хоче ускладнювати ситуацію та ще більше погіршувати життя сусідам.

 

 

 

Тетяна Паутова ще раз підкреслила, що не буде приєднуватися до жодної з фракцій, а планує працювати в якості позафракційної депутатки.

На сторінці Андрія Матковського, лідера фракції “БПП “Солідарність” з’явився допис, в якому він написав:

“Щодо ситуації з виходом депутатки Паутової Тетяни з фракції “БПП Солідарність”, то мені важко коментувати це рішення, оскільки про нього я, як і решта депутатів, дізнався лише у сесійній залі. Знаю, що в її сім’ї сталася трагедія, вона поховала бабусю… Спiвчуваю… Депутатка останнiй тиждень скаржилася на погане самопочуття, приймала якiсь крапельниці, уникала зустрічей. На передсесійній регламентній депутатській комісії, де на неї тиснула та погрожувала як представниці екс-президентської фракцiï одіозна полтавка Марія Бикова, Тетяна Паутова декілька разів покидала зал засідання. Я знаю, що у Тетяни нервовий зрив, вона на ліках. Думаю, це все могло вплинути на таке її рішення. Можливо, емоційний зрив. Переконаний, пройде час, спокійно розберемося, все стане на свої місця. Неприємно, що хтось вирiшив використати цю ситуацію в особистих полiтичних iнтересах, це не етично і гидко!”