Ви тут:
Суспільство Україна 

Поїздка Зеленського до США обійшлася українським платникам податків у 7,3 млн гривень

Поїздка Зеленського до США обійшлася українським платникам податків у 7,3 млн гривень

Робочий візит президента Володимира Зеленського та української делегації до Сполучених Штатів Америки 23-26 вересня обійшовся приблизно у 7,3 мільйона гривень.

Про це повідомляє Hromadske.ua.

Найбільше коштів витратили на забезпечення перельоту: авансовий платіж за авіаперевезення офіційної делегації склав 3 млн 883 тисяч гривень. Відрядження делегації коштувало майже 2 млн гривень: 73,6 тисячі доларів і 119 тисяч гривень. Добові витрати делегації становили 6,4 тисячі доларів, а оплата готелю обійшлася в 56,7 тисячі доларів.

Президент зупинявся у Нью-Йорку в п’ятизірковому готелі “Park Hyatt”, розташованому у двох кварталах від Центрального парку.

До складу офіційної делегації, крім Зеленського та його дружини, увійшли 22 особи.

За курсом НБУ станом на 23 вересня сумарно на візит української делегації у США витратили близько 7 млн 340 тисяч гривень.

Під час цього візиту Зеленський виступив на Генеральній асамблеї ООН та вперше зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

“Для порівняння візит Зеленського в Канаду 1-3 липня, де він взяв участь в міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні та зустрічався з канадським прем’єр-міністром Джастіном Трюдо, обійшовся у 3,5 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus