Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під стінами Полтавської ОДА відбулась акція “Ні капітуляції”

Під стінами Полтавської ОДА відбулась акція “Ні капітуляції”

Сьогодні, 25 жовтня, об 11:00 в Україні відбулась акція Руху опору капітуляції “Ні капітуляції”. Прийшли активісти руху і до Полтавської ОДА.

Координатори заходу – голова Полтавської обласної організації ПП “Національний корпус” Анатолій Шиян та депутат Полтавської міської ради від ВО “Свобода” Юліан Матвійчук передали звернення полтавського осередку “Руху опору капітуляції” до президента України Володимира Зеленського.

“Ми вимагаємо не проводити ніяких виборів на окупованій території Донбасу, поки вона не буде підконтрольна Україні. Не надавати їй ніяких особливих статусів. Також там не може бути ніякої своєї поліції, або якихось народних дружин”, – сказав Анатолій Шиян.

На акцію під Полтавською ОДА прийшло близько 30 активістів. Захід відбувся без прапорів з політичною символікою. Був розгорнутий лише плакат із гаслом “Ні капітуляції”.

“Був вибраний робочий час, щоб передати наші вимоги представнику Зеленського. Якщо проводити акцію у вихідні дні, або ввечері, вона була б набагато чисельнішою, але в цей час вже немає представника Президента на робочому місці”, – розповів Юліан Матвійчук.

24 жовтня, під час другого пленарного засідання 27-ї сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, депутати не підтримали внесення на розгляд сесії Звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення реалізації так званої “формули Штайнмаєра”. Заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, який був присутній на мітингу, з цього приводу сказав:

“Вчора була сесія обласної ради, але, на жаль, рішення (щодо недопущення реалізації так званої “формули Штайнмаєра”, – ред.) не набрало достатньо голосів, щоб навіть потрапити у порядок денний. Однозначно будемо подавати його на наступну сесію. Якщо нас буде більше у сесійній залі, буде більше ветеранів, тих, кому не байдужа Україна, то ми його приймемо”.

Після реєстрації звернення представниками ОДА і виступів активістів мітинг закінчився.


Система Orphus