Ви тут:
Р Суспільство 

Переваги двоповерхового ліжка

Переваги двоповерхового ліжка

Можна зустріти багато родин, котрі мають двох і більше дітей. Типова родина має зазвичай двох малят, щоб одному не будо скучно. Але, не всі мають у свої власності житлові приміщення достатньої площі, щоб кожній дитині виділити свою окрему кімнату. Більш того, в деякий варіант у самій кімнаті може не вистачати місця для того, щоб там розташувати два ліжка. Через це, ідеальним варіантом в такому випадку є двоповерхове ліжко. Мабуть, це найкращий винахід у цьому сегменті виробництва меблів. Історія виробництва двоповерхових ліжок сягає давніх часів. Однією з головних причин виготовлення такого варіанту спального місця стала нестача достатньо простору для розташування двох ліжок. У сучасних родинах такий варіант є оптимальним. Саме двоповерхове ліжко дозволяє ефективно використовувати вільне місце в кімнаті та залишити дітям можливість проводити різні ігри. Якщо малеча має розвинену фантазію, то таке ліжко стане в пригоді для цікавих забав та прояву фантазії. Також розділ дітей поверхами ліжка дозволяє створити кожному з них свій власний простір навіть у одній кімнаті. Сучасне двоярусне ліжко від компанії Matrason виготовлено з якісних матеріалів та мати зручний каркас.

Які двохярусні ліжка бувають?

Якщо зайти в звичайний меблевий магазин, то консультант посне радити багато різних варіантів ліжок. Всі вони відрізнятимуться між собою моделями, стилем, розмірами та іншими параметрами. Більш загальна класифікації ліжок з двома поверхами виглядає наступним чином:

  1. Ліжка-трансформери.
  2. З різною площею двох поверхів.
  3. Економ варіант.

Економ варіант – це не означає гіршої якості. Просто саме ліжко не має ніяких незвичайних властивостей. Наприклад, трансформація ліжка з одного в два і тощо. Але у всьому іншому, вони матимуть чудову якість. Головне перевірити ліцензії і сертифікати виробників, щоб запевнитись у якості матеріалів, котрі вони застосовують для виробництва своїх ліжок.

Ліжка з різними розмірами верхнього і нижнього поверхів – це варіант для тих, кому іноді треба розмістити трохи більше людей. Так, нижній ярус є більшим і має розміри двоспального ліжка.

Ліжка-ттрансформери, це універсальний варіант. Їх зазвичай купують люди, котрі планують потім розселити дітей по різним кімнатам, коли ті подорослішають. Такі ліжка з легкістю трансформуються в два окремих спальних місця.

Окрім типу ліжка, варто ще звернути окрему увагу на те, як розташовані сходинки і чи буде дітям зручно їх використовувати.

Система Orphus