Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Отримати гастрономічну насолоду та приємні знижки пропонують ПриватБанк та полтавські ресторації

Отримати гастрономічну насолоду та приємні знижки пропонують ПриватБанк та полтавські ресторації

Полтавські ресторани Тісно кажучи  та “Тот самый Барашек” стали партнерами Дисконтного Клубу ПриватБанку. Тепер власники преміальних карток ПриватБанку гарантовано отримають не лише насолоду від гастрономічних пропозиції смачного та гордого ресторану грузинської кухні “Того самого баранчика” та авторських страв і коктейлів “Тісно кажучи”, але й приємні 10% знижок. 

“Ми працюємо для наших клієнтів та заради наших клієнтів, дбаючи про те, аби їм захотілося до нас повернутися і не раз, – розповідає Ольга Денісовець, керуюча справами ресторанів “Тісно кажучи”  та “Тот самый Барашек”. – Впровадження сучасних методів оплати, програм лояльності мають працювати на імідж закладу, збільшувати кількість задоволених клієнтів.  Крім того, ми чудово розуміємо, що розвиток та розширення бізнесу можливе лише у випадку використання та застосування сучасних інноваційних важелів, якими з нами ділиться ПриватБанк. Сьогодні – це дисконтні програми, які вже мають тисячі своїх прихильників”. 

“Інструменти, які надає ПриватБанк своїм партнерам, підвищують престиж закладу і, відповідно, кількість задоволених клієнтів, – розповідає Тетяна Зайцева, керівник Направлення розвитку програм лояльності Полтавської філії ПриватБанку. –  Вони користуються заслуженим попитом серед підприємців Полтавщини,адже їхні власники розуміють, що партнерство з ПриватБанком надає значні переваги перед конкурентами – допомагає підняти престиж закладу та збільшити кількість лояльних клієнтів”.

Дисконтний клуб ПриватБанку – світ знижок у найкращих закладах країни для власників карток преміум класу ПриватБанку. 

Аби отримати знижку слід обрати один із 3000 закладів, який є учасниками Дисконтного клубу, та оплатити рахунок гривневою карткою преміум класу ПриватБанку. Мобільний додаток “Дисконтний клуб” чи офіційний сайт допоможуть швидко знайти потрібний заклад у будь якому куточку України та бути завжди у курсі всіх акційних пропозицій та долучення нових членів-партнерів ПриватБанку.

На території Полтавщини до послуг VIP-клієнтів більше 100 закладів – учасників «Дисконтного клубу», які гарантують високий рівень сервісу і знижки при оплаті преміальними картками ПриватБанку.

Система Orphus