Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Ольга Герасим’юк презентувала у Пирятині свою книгу

Ольга Герасим’юк презентувала у Пирятині свою книгу

У Пирятині відбулася презентація книги Ольги Герасим’юк “Я повернулася. Люблю‟. Звідси вона розпочала свій тур-презентацію Україною, повідомили у Пирятинській міській раді.

На захід зібралися не лише пирятинці, але й гості з Лохвиці, Лубен, Чорнух. Говорили про історію створення книги, Ольга Герасим’юк читала уривки про Пирятин, часом змушуючи аудиторію плакати, а часом – сміятися. А ще вітали вчителів, адже Ніна Дмитрівна Приходько – мама Ольги – вчитель, яка дала путівку в життя тисячам пирятинців.

,,Строгий Бог щоразу знімає мене з усіх вершин, літаків, поїздів, витягає з найдальших закапелків географічної карти світу й повертає додому. Це – Пирятин. Полтавська область. Столиця мого життя‟, – пише Ольга Герасим’юк у книзі.

Слова подяки та привітань авторці висловили Юлія Бойко, директор Публічної бібліотеки, Олександр Рудковський, головний зберігач фондів краєзнавчого музею, Сергій Путілов з Чорнухинщини – засновник етно-майстерні ,,Грицики‟. Гостю привітав міський голова Олексій Рябоконь, подарував квіти і висловив надію на подальшу співпрацю у сфері культури.

Система Orphus