Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі укомплектовують свої з’єднання, – розвідка

Окупанти РФ на Донбасі укомплектовують свої з’єднання, – розвідка

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ продовжує активні заходи з укомплектування особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Зокрема, серед населення тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях проводиться агітаційна робота із закликами вступу до лав російських окупаційних військ, обіцянками високої грошової винагороди та сприяння у позачерговому отриманні російських паспортів.

Водночас у з’єднаннях і частинах окупаційних військ поширюється невдоволення особового складу умовами служби. В окремих підрозділах противника значна частина найманців не бажає продовжувати контракти, збільшується кількість випадків дезертирства та ухилення від служби шляхом самокалічення.

“З метою посилення контролю за особовим складом та недопущення випадків самовільного залишення військових частин російське командування вилучає у військовослужбовців особисті документи, у т.ч. вже отримані російські паспорти”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus