Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі продовжують мінувати “сіру зону”, – розвідка

Окупанти РФ на Донбасі продовжують мінувати “сіру зону”, – розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, на обладнаних на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях полігонах під керівництвом інструкторів з підрозділів спеціального призначення ЗС РФ проводиться інтенсивна бойова підготовка розвідувальних підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Зокрема, передбачено проведення змагань розвідників. Характерно, що з метою нав’язування особовому складу хибних традицій і посилення антиукраїнських настроїв, церемонію нагородження переможців цих змагань заплановано провести 5 листопада – під час урочистих заходів з нагоди чергової річниці заснування радянської розвідки.

“Командири передових підрозділів російсько-окупаційних військ продовжують практику безконтрольного направлення у т.зв. “сіру зону” диверсійно-розвідувальних груп, сформованих з-поміж прибулих у ході останньої ротації найманців, для мінування місцевості та обстрілів позицій Об’єднаних сил”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus