Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оголосили набір творчої молоді до Школи “Твій голос проти торгівлі людьми”

Оголосили набір творчої молоді до Школи “Твій голос проти торгівлі людьми”

Полтавська філія Суспільної Служби України оголошує відбір творчої молоді (дизайнерів, художників, молодіжних працівників, режисерів, драматургів, бібліотекарів, психологів) Луганської, Донецької та Полтавської області для участі у Школі “Твій голос проти торгівлі людьми”.

Протягом трьох днів учасники Школи отримають знання у сфері протидії торгівлі людьми, здобудуть практичні навички щодо створення текстових, аудіо та відео повідомлень, навчаться використовувати інфографіку, створювати блоги.

Мета проекту – залучити творчий потенціал молодих людей трьох областей до проведення просвітницьких заходів “Протидія торгівлі людьми” з використанням інтерактивних мистецьких підходів, створення привабливого медіаконтенту (відео, фото, плакат, комікс, текст) та поширення його через різні канали комунікації, ЗМІ. Навчання будуть проводити експерти, журналісти, митці із залученням Національної поліції, Мінсоцполітики, місцевої влади.

Набір до Школи “Твій голос проти торгівлі людьми відбуватиметься на конкурсній основі. Обов’язкова умова для участі: Згода на проведення тренінгу з протидії торгівлі людьми у своїх колективах, громадах, поширення просвітницьких матеріалів у соціальних мережах, виступах на радіо, ТБ. Учасники також матимуть можливість отримати підтримку (мінігрант 300$) на створення оригінального медіаконтенту у сфері протидії людьми під супроводом менторів.

Всі апліканти повинні заповнити Анкету. Остання дата заповнення анкети 13 жовтня.

Дата та місто проведення Школи – 18-20 жовтня, Полтава (для учасників з Полтави та області). Із запитами про додаткову інформацію звертатися до Наталії Кірячок +380668833514 poonspu@gmail.com.

 

Система Orphus