Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обласний форум, тематичні флешмоби та презентації: на Полтавщині розпочали підготовку до Тижня безпеки

Обласний форум з безпеки дорожнього руху, екскурсії для дітей та флешмоб для привернення уваги суспільства до питання безпеки дорожнього руху. Такі заходи та багато інших заплановані у рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху, що розпочнеться на Полтавщині уже 7 жовтня.

Про це розповів начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, під час наради з поліцейськими, медиками, рятувальниками та дорожниками.

– З 7 жовтня у нашій області стартує тиждень безпеки дорожнього руху. До нього мають долучитися всі райони та ОТГ. Мета проведення тижня – об’єднання зусиль на виконання програми з безпеки дорожнього руху й популяризації дотримання правил дорожнього руху. Всі тут присутні є виконавцями цієї програми. Всі ви маєте представити певні заходи, а також  підсумувати вже зроблене. Хочу нагадати, що ця робота  в нас проводиться постійно, однак потрібно її активізувати, – зазначив Сергій Марчишинець.

Серед запланованих заходів – проведення єдиного обласного уроку в закладах освіти присвяченого безпеці дорожнього руху, відповідно до вікової категорії учнів та студентів; лялькова вистава у Полтавському академічному обласному театру ляльок «Варварині хитрощі» для молодших дітей зі шкіл-інтернатів області; екскурсія для дітей до Управління патрульної Поліції в Полтавській області з проведенням тематичних лекцій націлених на безпеку дорожнього руху; проведення флешмобів та круглих столів з актуальних тематик; нанесення попереджувальних написів перед пішохідними переходами; презентація Управлінням патрульної поліції тематичних відеороликів; проведення танцювального флешмобу «Засвітись!».

Також школярам продовжать роздавати флікери. А 8 жовтня відбудеться масштабний «Регіональний форум з безпеки дорожнього руху».

 

поширити новину: