Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Невдовзі ДБР оголосить прізвище того, хто зробив смертельний постріл у 5-річного Кирила Тлявова

Невдовзі ДБР оголосить прізвище того, хто зробив смертельний постріл у 5-річного Кирила Тлявова

Слідчі Державного бюро розслідувань найближчими днями назвуть прізвище особи, яка здійснила смертельний постріл у 5-річного Кирила Тлявова на Київщині. Про це заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба, інформує Hromadske.ua.

“Днями ми отримаємо останню експертизу і слідчі вже зможуть остаточно дати відповідь на питання: чий постріл був смертельний для Кирила Тлявова. Потрібно розуміти, що всі учасники цієї події не розуміли, чий постріл був смертельний. Слідчі похвилинно відтворили всі обставини й найближчим часом ми назвемо прізвище, хто здійснив постріл”, — сказав Труба.

Він додав, що найближчими днями у цій справі будуть оголошені остаточні підозри й після цього ДБР оголосить про завершення досудового розслідування.

Труба пояснив, що потім розпочнеться процес ознайомлення підозрюваних з матеріалами справи, який може тривати місяць або два. Обмеження у часі може бути встановлене рішенням суду у разі затягування цього етапу.

17 вересня повідомлялося, що ДБР планує завершити слідство через один-два місяці.

Читайте також: Нові деталі трагедії в Переяславі-Хмельницькому: у ток-шоу “Стосується кожного” – про загибель 5-річного хлопчика від кулі поліцейського.

Нагадаємо, 31 травня 2019 у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов.

3 червня хлопчик помер у київській лікарні після того, як ймовірно поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями “хуліганство” і “завдання тяжких тілесних ушкоджень” (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю “умисне вбивство”.

Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” підозрюваний у вбивстві хлопчика поліцейський тричі уникнув ротації на Донбас.