Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Наймолодшу ОТГ Полтавщини визнали спроможною

Наймолодшу ОТГ Полтавщини визнали спроможною

Лише наприкінці червня цього року відбулися перші вибори в Новоселівській об’єднаній територіальній громаді (Полтавський район). 16 жовтня Кабінет міністрів своїм розпорядженням визнав спроможною цю ОТГ.

Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Тож, вже з початком наступного року Новоселівська громада має перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. Головним критерієм визнання спроможності об’єднаної територіальної громади стала їх відповідність Перспективному плану формування територій громад Полтавської області.

Наразі в громаді з перспективою дивляться у майбутнє. Адже основу стабільності цієї ОТГ складає ефективна співпраця органів місцевого самоврядування та соціально-відповідального бізнесу.

«Новоселівці пройшли непростий тернистий шлях до свого законного права на добровільне об’єднання. Попри різні негаразди та спротив протягом майже двох років вдалося нарешті створити ОТГ, яка вже невдовзі стане одним з лідерів рейтингів фінансової спроможності не лише на Полтавщині», – говорить Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС.