Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

«Надія на порятунок»: 5 фактів про новий серіал

На «Інтері» стартувала багатосерійна медична драма з елементами містики – «Надія на порятунок» (оригінальна назва – Saving Hope). З вівторка по п’ятницю об 11:00 телеглядачі стежитимуть за непростим життям лікарів, які щодня рятують людей, переживають особисті трагедії, а часом навіть стикаються з надприродними явищами. У головних ролях – Майкл Шенкс («Зоряна брама»), Еріка Дюранс («Таємниці Смолвіля») і Деніел Гілліс («Щоденники вампіра»). У день прем’єри – 5 фактів про канадський серіал.

1. Медичну драму «Надія на порятунок» починали знімати в справжній лікарні, але це створювало незручності як знімальній групі, так і реальним пацієнтам. Тому в подальшому декорації клініки побудували в павільйоні. «Пілот серіалу ми знімали в окремому крилі справжньої лікарні, – згадує актриса Еріка Дюранс. – Лякало, коли в середині зйомки ми чули крики в коридорі – «Екстрена допомога! Реанімація!» І важко було усвідомлювати, що поруч з нами знаходяться люди, яким дійсно дуже погано, які знаходяться на межі життя і смерті». Один з пацієнтів навіть подав до суду на двох акторів, які без його згоди були присутні під час його обстеження в лікарні. І зажадав компенсації в розмірі 100 тис. доларів. Але позов був відхилений.

2. Робота в медичній драмі і знайомство з історіями різних хвороб привчили акторів уважніше ставитися до свого здоров’я. «У нас на майданчику було дуже багато справжнього медичного обладнання, – розповідає Дюранс. – Я, наприклад, постійно вимірювала собі тиск. В якійсь мірі навіть стала іпохондриком».

3. Акторам Еріці Дюранс і Майкл Шенкс, які грають закохану пару, було легко зображувати почуття, тому що вони давно знайомі. Серіал «Надія на порятунок» – не перша їхня спільна робота. Вперше вони зустрілися в 2004 році на знімальному майданчику фільму «Зоряна брама SG-1». А в 2010 Еріка і Майкл знімалися разом у серіалі «Таємниці Смолвіля».

4. Виконавець ще однієї головної ролі – актор Деніел Гілліс – став знаменитим завдяки роботі в «Щоденниках вампіра». Він зізнався, що дуже втомився від образу містичного персонажа, тому з радістю прийняв пропозицію зіграти звичайного доктора в серіалі «Надія на порятунок». А ще Гілліс, який виріс в Новій Зеландії, вперше в своїй кар’єрі зміг в кадрі розмовляти по-справжньому – з новозеландським акцентом. «Протягом дванадцяти років я грав американців і англійців, мені в кадрі доводилося розмовляти чистою англійською, – розповідає Деніел – У серіалі «Надія на порятунок» я теж прослуховувався як американець, але потім продюсер попросив мене говорити так, як я зазвичай кажу , – з акцентом. І я нарешті зрозумів, наскільки легко акторам, коли вони можуть не стежити за вимовою».

5. У драмі «Надія на порятунок» навіть в епізодичних ролях задіяні відомі актори. Наприклад, окремих пацієнтів лікарні та їхніх родичів зіграли Ерін Карплук (зірка серіалу «Бути Ерікою»), Пітер Келеган ( «Викуп», «Велика афера»), Тайлер Хайнс ( «Морська поліція: Спецвідділ», «Чи боїшся ти темряви?» ), Ноам Дженкінс («Джон Кью», «Пила 2»), Пітер Муні ( «CSI: Місце злочину Майамі») та інші. Також в якості режисера одного з епізодів виступив актор Джейсон Прістлі, який став популярним завдяки ролі Брендона Уолша в серіалі «Беверлі-Хіллз, 90210».

Дивіться серіал «Надія на порятунок» на «Інтері» з вівторка по п’ятницю об 11:00 (по дві серії на день).

«Надія на порятунок»

Синопсис: В результаті автомобільної аварії керівник хірургічного відділення однієї з лікарень Торонто Чарлі Харріс впадає в кому. Його наречена і колега, Алекс Рід, разом з видатним хірургом Джоелем Гораном бореться за життя і Чарлі, і інших пацієнтів. Кожен день стикаючись з необхідністю приймати нелегкі і сміливі рішення, медики дарують людям надію на порятунок. А тим часом по коридорах лікарні бродить дух доктора Харріса, намагаючись зрозуміти, хто він – привид або плід власної уяви.

Оригінальна назва: Saving Hope

Жанр: медична драма

Кількість серій: 85 (5 сезонів)

Країна: Канада

Рік: 2012-2017

Режисери: Девід Уеллінгтон, Пітер Веллінгтон, Грегорі Сміт

Продюсери: Еріка Дюранс, Грег Нельсон

Актори: Майкл Шенкс, Еріка Дюранс, Бенджамін Ейрс, Джулія Тейлор Росс, Хусейн Мадхавджі, Джозеф П’єр, Деніел Гілліс, Мішель Нолден, Гленда Браганза, Крістофер Тернер.