Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сайті Полтавської міськради з’явилася нова петиція від відомого екоактивіста

На сайті Полтавської міськради з’явилася нова петиція від відомого екоактивіста

Відомий полтавський екоактивіст Сергій Антоненко зареєстрував петицію № 419 до депутатського корпусу Полтавської міської ради “Локально заборонити використання (експлуатацію) диких тварин та птахів у цирках, зоопарках, виставках та в розважальних закладах в межах міста Полтави!”

На думку Сергія Антоненка, дикі тварини, птахи в цирках та зоопарках – це середньовіччя, а шоу з дикими тваринами – це знущання над ними.

Читайте також: Полтавський екоактивіст насмітив, знімаючись у соціальному ролику

“Ненавиджу коли диких тварин та птахів експлуатують в цирках, зоопарках та в інших місцях. Мене дратує, коли дикі тварини танцюють, стрибають перед регочучою публікою, ще приводить своїх дітей дивитися на знущання над дикими тваринами. Складно уявити, що відчули та через що пройшли дикі тварини, щоб неприродна поведінка стала звичайним їхнім життям!” – аргументує екоактивіст.

Він закликає підтримати заборону використання диких тварин у цирках як прояв захисту тварин від жорсткого поводження та гуманного до них ставлення.

“Вже понад 50 країн світу запровадили таку заборону. Відомі цирки Circus Smirkus, Cirque du Soleil, Flying Fruit Fly Circus, Circus Vargas, 7 Fingers Circus відмовилися від використання тварин. Немає тварин також в Китайському державному цирку, Zirkus Ronkalli в Німеччині, Zirkus Meer в Австрії, Zirkus Swamp в Великобританії, Цирку в Мадриді. Мінкульт України планує заборонити використання тварин у державних цирках з 2021 року. Транспортувати диких тварин в Україні офіційно заборонили ще 2017 року”, – йдеться у тексті петиції.

Локальна заборона діяльності пересувних цирків з тваринами вже діє у Києві, Рівному, Дніпрі, Львові Луцьку, Мукачево, Миколаєві.

Система Orphus