Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На реалізацію “Громадського бюджету” у Лубнах витратили 300 тис. грн

На реалізацію “Громадського бюджету” у Лубнах витратили 300 тис. грн

У 2019 році, на виконання рішення сорок четвертої сесії міської ради, у Лубнах стартувала Програма «Громадський бюджет м. Лубни на 2019 -2020 роки». Розпочалася ця робота у квітні цього року, а вже зараз можна говорити про її певні підсумки, зазначають у Лубенській міськраді. Наразі всі проекти-переможці вже реалізовано.

Для реалізації проєкту Лубни підключили до електронної платформи (https://lubny-budget.e-dem.in.ua/). Загалом, було подано 19 проєктів. До голосування допустили 12 проєктів бюджету участі. Серед яких 8 – великих (до 100 тис. грн) та 4 – малі (до 30 тис. грн).

Перемогли проєкти:

Великі:

– Встановлення дитячого майданчика по вул. Щелканова, 9. Автор Курило Ірина Іванівна (проголосувало 129 осіб)

– Створення зони дозвілля для юних лубенців. Автор Крамаренко Віталій Володимирович (проголосувало 53 особи)

Малі:

– Облаштування зони відпочинку на території центрального парку культури та відпочинку міста Лубни. Автор Кошель Раїса Олександрівна (проголосувала 91 особа)

– Створення пункту організації гарячого харчування для малозабезпечених верств населення. Автор Бєлов В’ячеслав Михайлович (проголосувала 21особа)

– Smart city. Встановлення Wi-Fi зон в центральній частині міста Лубни. Автор Савка Аліна Олегівна (проголосувало 6 осіб).

На їх реалізацію у 2019 році було виділено з бюджету міста Лубни 300 тис. грн. У 2020 році передбачається 500 тис. грн на реалізацію проєктів бюджету участі.

Всього за всі проєкти в паперовій та електронній формі проголосували 378 лубенців.

Система Orphus