Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вдвічі збільшилась кількість лісових пожеж, – Віктор Стеблянко

На Полтавщині вдвічі збільшилась кількість лісових пожеж, — Віктор Стеблянко

7 жовтня, під час апаратної наради, начальник Управління з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА Віктор Стеблянко розповів про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

На території області протягом вересня сталось 12 надзвичайних ситуацій. Виникло 457 пожеж, внаслідок яких загинули 11 людей (2 людини — на полях).

«Цьогоріч на Полтавщині сталось вдвічі більше лісових пожеж, ніж минулого року. Найбільша пожежа була в Новосанжарському районі. Пожежі на торфовищах: на сьогоднішній день продовжується гасіння двох торф’яників (Хорольському та Глобинському районах). Три пожежі у вересні трапилися вже після того, як пройшли дощі, а це свідчить про те , що більшість пожеж виникає від необережного поводження або від навмисного підпалу. Пожежа забирає значні зусилля ДСНС і резерви пального для ліквідації наслідків. Органам місцевого самоврядування необхідно звернути увагу це питання», — зазначив Віктор Стеблянко.

Протягом вересня сталось 5 нещасних випадків на воді (4 людини загинули).

2 вересня в районі траси Київ — Харків сталася аварія на газопроводі, внаслідок необережної роботи будівної компанії був пошкоджений газопровід. Відновлення газопостачання тривало 3,5 доби.

Сталось 73 ДТП, в яких залинули 11 людей, з яких три пішохода.

Зареєстровано випадок руйнування нежитлової будівлі, одна людина загинула.

Сталося 19 нещасних випадків, з них 5 на виробництві. Переважна більшість цих випадків стались на залізниці, внаслідок переміщення людей пішки по залізниці. Також загинули дві дитини (одна — на залізниці, одна — внаслідок небезпечної гри).

«Почався опалювальний сезон і в області почастішали випадки отруєння людей чадним газом. В порівнянні з минулим роком, кількість таких випадків на 130% більше, ніж у минулому році, а кількість постраждалих на 88% більше. ОТГ та районам необхідно провести роз’яснювальну роботу серед населення», — наголосив Віктор Стеблянко.

Та виділив першочергові напрями роботи:
1.Недопущення отруєння людей чадним газом.
2. Недопущення отруєння людей грибами.
3. Пожежі в екосистемах.

«Лубни, Глобино та Хорол! Прошу вас активно приймати участь у вирішення питання пожеж в екосистемах району та виділенні коштів на ліквідацію їх наслідків», — наголосив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Система Orphus