Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині в протиожеледну суміш додаватимуть гранвідсів

На Полтавщині в протиожеледну суміш додаватимуть гранвідсів

21 жовтня, під час апаратної наради, директор ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” Олексій Басан розповів про стан підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

“Вже визначено ділянки доріг, які підлягають першочерговому снігоприбиранню та обробці протиожеледною сумішшю. Для виконання комплексу робіт з осінньо-зимового утримання доріг підготовлено підрядниками 229 одиниць техніки, за необхідності буде залучено ще 100 одиниць спецтехніки”, – повідомив Олексій Басан.

На сьогоднішній день закуплено більше 2 тисяч тон солі, яка зберігається у Шишацькому районі.

“Цьогоріч ми запланували до протиожеледної суміші додавати гранвідсів, який буде більш ефективним, ніж пісок. Загалом маємо заготовити близько 15 тисяч тон протиожеледного матеріалу, включаючи залишки з минулого року. Для інформування водіїв про найбільш аварійні ділянки дороги взимку виготовлено майже 190 дорожніх знаків”, – зазначив Олексій Басан.

“На минулій нараді ми обговорили всі питання щодо підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в осінньо-зимовий період. До 7 листопада ми проведемо ще одну наради, щоб обговорити наявність нагальних проблем”, – зазначив т.в.о. голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Система Orphus