Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині створили нову громадську організацію «Народовладдя України»

На Полтавщині створили нову громадську організацію «Народовладдя України»

У Полтаві засновники ГО «Народовладдя України» обговорили перспективи роботи.

Головою громадської організації одноголосно обрали депутата обласної ради Геннадія Коваленка, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Ідея сформувати громадську організацію виникла після звернень громадян до нашої депутатської групи, яку ми створили два місяці тому. Вирішили відкрити представництва організації в усіх районах області, об’єднаних територіальних громадах, щоб комунікація громади із депутатами місцевих рад стала зручнішою, більш дієвою. Наразі до складу громадської організації входять сім депутатів обласної ради – це представники депутатської групи», – поінформував Геннадій Коваленко.

Забезпечення публічної діяльності організації та комунікації з громадськістю – важлива складова роботи ГО. На цьому на зібранні наголосив один із членів організації Олексій Матюшенко.

«Найуспішніша реформа України – це реформа децентралізації. Громади одержали кошти, повноваження і відповідальність. Проте багато лишається й невирішених питань, зокрема й на законодавчому рівні. Нині перед Україною стоять серйозні виклики – земельна, медична, освітня реформи. Наше основне завдання – комунікувати з народом, чути його думку, допомагати людям», – розповів Олексій Матюшенко.

«Назва і зміст цієї організації відповідають баченню розбудови нашої країни, місцевого самоврядування. Дуже добре, що в ній представлені бізнес, промисловість, будівництво, місцеве самоврядування, освіта, культура. Я маю честь представляти сільське господарство як фермер. Сподіваюся, ми допоможемо в розбудові наших об’єднаних громад і зміцненні Полтавщини», – зазначив представник ГО «Народовладдя України» депутат обласної ради Віктор Скочко.

«Діяльність організації насамперед буде спрямована на покращення роботи органів місцевого самоврядування», – додав представник ГО «Народовладдя України» Віктор Дейнега.

Геннадій Коваленко розповів, що до складу громадської організації нині входять близько 30 осіб. Згодом кількість учасників ГО збільшиться, адже будуть сформовані представництва в районах та ОТГ. Вже є бачення, хто їх очолить.

агалом, за словами Геннадія Коваленка, учасники ГО «Народовладдя України» прагнуть, щоб представництва організації існували не тільки в районах, а й у кожній сільській раді.

Система Orphus