Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині сталося 34 пожежі поверхневих покладів торфу: рятувальники закликають не провокувати пожежі на відкритій території

На Полтавщині сталося 34 пожежі поверхневих покладів торфу: рятувальники закликають не провокувати пожежі на відкритій території

З початку року на території Полтавської області сталося 34 пожежі поверхневих покладів торфу на загальній площі 148 га. Гасіння торф’яних пожеж потребує залучення значних людських і технічних ресурсів, а також дані пожежі спричиняють велику шкоду екології. Зазвичай торф’яні пожежі виникають внаслідок спалювання громадянами сухої рослинності та очерету, зазначають у ГУ ДСНС в Полтавській області.

Аби запобігти виникненню торф’яних пожеж фахівці обласної Служби порятунку «101» посилили профілактичні заходи, зокрема проводять з людьми бесіди у місцях та навколишній території родовища торфів.

Так, 17 жовтня рятувальники поспілкувалися з мешканцями Лубенського, Великобагачанського, Глобинського, Козельщинського, Полтавського, Лохвицького, Чорнухинського та Хорольського районів.

Під час спілкування з громадянами рятувальники роз’яснювали основні правила пожежної безпеки та закликали не провокувати пожежі на відкритій території. Також, нагадували про відповідальність вчинення дій, що призвели до займання. Крім того, фахівці ДСНС вручали тематичні листівки й пам’ятки.

Шановні громадяни, якщо ви стали свідком пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101.