Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині підраховують результати голосування за проєкти Бюджету участі

З 14 до 30 вересня тривало голосування за проєкти Бюджету участі Полтавської області. Станом на 1 жовтня, за всі подані проєкти віддали 26 тисяч 105 онлайн-голосів.

Нині триває підрахунок паперових голосів. У відділі інвестиційної діяльності та проектного менеджементу Полтавської облради повідомляють про громади, які вже можуть остаточний бал за подані проєкти; які очікують своїх результатів.

Рахувати остаточний бал вже можуть: Рокитянська, Семенівська, Малоперещепинська, Опішнянська, Піщанська, Коломацька, Решетилівська ОТГ; Зіньківська, Котелевська, Оржицька, Пирятинська райради; Тахтаулівська, Гожулівська, Рунівщинська сільради.

Очікують: Кременчуцька, Чутівська райради, Лохвицька, Новосанжарська ОТГ і Стасівська сільрада.

Потребують правок: Козельщинська, Драбинівська, Сенчанська, Білоцерківська, Шишацька, Гоголівська, Пирятинська ОТГ;Кобеляцька, Хорольська, Карлівська, Семенівська, Глобинська райради; Абазівська, Ковалівська, Крутобалківська сільради.

Довідково: Сума співфінансування одного проекту з обласного та місцевого бюджетів у 2019 році визначатиметься у співвідношенні 50 на 50: проекти-переможці отримають кошти з обласного бюджету до 50% від вартості проекту (до ста тисяч гривень) та у розмірі 50% (або більше) – з місцевого бюджету.

Загальна сума фінансування проектів-переможців з обласного бюджету в цьому році становитиме 6 мільйонів гривень.