Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині безробітним розповіли про військову службу за контрактом у бригаді морської піхоти

На Полтавщині безробітним розповіли про військову службу за контрактом у бригаді морської піхоти

У Полтавському обласному центрі зайнятості презентували роботодавця – 35-ту окрему бригаду морської піхоти Військово-Морських сил ЗСУ. Мета такої зустрічі – максимальне працевлаштування (прийняття на військову службу за контрактом) громадян, які шукають роботу.

Участь у презентації взяли 14 осіб, які перебувають на обліку у Полтавській міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

Зараз триває набір військовослужбовців за контрактом для укомплектування частини.

????????????????????????????????????

Про умови та особливості проходження служби, грошове забезпечення, вакантні посади присутнім розповів лейтенант Владислав Мироненко. Учасники семінару переглянули відеоролики про життя військовослужбовців бригади.

Бригада створена рік тому, дислокується в селищі Дачне Одеської області. Нині там збудоване військове містечко з їдальнею, казармами і гуртожитками поліпшеного типу, є можливість проживання сім’ями. Підрозділ має сучасну техніку, обладнання та озброєння. Завершується будівництво спортивно-оздоровчого комплексу.

Військовослужбовці частини залучаються до виконання завдань у зоні ООС.

Заробітна плата рядового складу, солдатів і матросів – 12-13 тисяч гривень у місяць, сержантського і старшинського – вище.

Усі належні виплати виплачуються вчасно. Виплачується матеріальна допомога при підписанні першого контракту. А також щороку – на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань. Передбачена компенсація за оренду квартири.

Для військовослужбовців є перспектива навчання і служби на офіцерських посадах.

На службу запрошують водіїв, кухарів, медиків, представників військових спеціальностей.

Відбором кандидатів на контрактну службу в морській піхоті по всіх регіонах України займаються представники вербувальних центрів Військово-морських сил спільно з військовими комісаріатами.

До семінарів з орієнтації на службу в ЗСУ, які проводить служба зайнятості, залучаються чоловіки і жінки з числа безробітних громадян, у тому числі з числа учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та виявляють бажання служити за контрактом.

Для тих, хто зацікавився, контакти:

Телефон (066) 27-37-515

https://www.facebook.com/35-окрема-бригада-морської-піхоти-1136485199888945/

Детальніша інформація про військову службу за контрактом, зокрема і в цій бригаді, є у військових комісаріатах і філіях обласного центру зайнятості.

Система Orphus Поделиться на fb