Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На маршрути Кременчука вийшла рекордна кількість тролейбусів

На маршрути Кременчука вийшла рекордна кількість тролейбусів

Сьогодні на маршрути Кременчука вперше за останні роки вийшла рекордна кількість одиниць електротранспорту –  у години «пік» працюють 50 тролейбусів.

За словами керівника КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, це стало можливим завдяки оновленню  тролейбусного парку та вирішенню кадрової проблеми. До придбання  нового електротранспорту завдяки кредитним коштам ЄБРР у місті працювало 32-35 переважно старих тролейбусів, останнім часом 40-45 сучасних машин, повідомляє Кременчуцька міська рада.

Кременчук став першим містом не обласного значення та другим містом в Україні, яке отримало кредит Європейського банку реконструкції  для оновлення тролейбусного парку. Крім того, нещодавно завершила навчання група водіїв тролейбусів, які вже приступили до роботи.  Керівник КТУ говорить, що найближчим часом розпочне навчання нова група водіїв.

Начальник управління транспорту  Руслан Івашина зазначає, що на цьому зупинятися не збираються – кількість одиниць комунального транспорту на маршрутах міста планують збільшувати і надалі. Це дасть можливість зменшити інтервал руху пасажирського транспорту та покращити якість надання послуг пасажирам, в тому числі і пільгових категорій, для яких проїзд у комунальному транспорті є безкоштовним. До того ж, головний транспортник міста наголошує, що вартість проїзду у кременчуцьких тролейбусах найнижча в Україні – 2 грн.,  і збільшувати її поки що не планують.

Він також зазначає, що з наступного року на вулиці Кременчука вийдуть нові комунальні автобуси, які дозволять вирішити питання перевезення пасажирів з віддалених мікрорайонів міста.

Система Orphus