Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На маршрути Кременчука вийшла рекордна кількість тролейбусів

На маршрути Кременчука вийшла рекордна кількість тролейбусів

22 жовтня на маршрути Кременчука вперше за останні роки вийшла рекордна кількість одиниць електротранспорту – у години «пік» працювало 50 тролейбусів. За словами керівника КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, це стало можливим завдяки оновленню тролейбусного парку та вирішенню кадрової проблеми. До придбання нового електротранспорту у місті працювало 32-35 переважно старих тролейбусів, останнім часом 40-45 сучасних машин.

Кременчук став першим містом не обласного значення, яке отримало безповоротні кошти у розмірі 60 млн.грн. від Європейських партнерів на оновлення тролейбусного парку. Крім того, нещодавно завершила навчання група водіїв тролейбусів, які вже приступили до роботи. Найближчим часом розпочне навчання нова група водіїв, повідомляють у Кременчуцькій міськраді.

Як зазначає міський голова Віталій Малецький, міська влада на цьому зупинятися не збирається – кількість одиниць комунального транспорту на маршрутах міста планується збільшувати і надалі. Це дасть можливість зменшити інтервал руху пасажирського транспорту та покращити якість надання послуг пасажирам, в тому числі і пільгових категорій, для яких проїзд у комунальному транспорті є безкоштовним. До того ж, вартість проїзду у кременчуцьких тролейбусах найнижча в Україні – 2 грн., і збільшувати її поки що не планується.

Крім того, з наступного року на вулиці Кременчука вийдуть нові комунальні автобуси, які дозволять вирішити питання перевезення пасажирів з віддалених мікрорайонів міста.

Система Orphus