Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщини поліцейські склали протокол на недбалих батьків

На Лубенщини поліцейські склали протокол на недбалих батьків

Інспектор ювенальної превенції Лубенського відділу поліції Катерина Сорокотяга спільно зі спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету міськради та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели перевірку за місцем проживання сімей, які перебувають під соціальним супроводом та які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги. Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Мета таких перевірок – захист прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження їх бездоглядності та безпритульності.

Представники рейдової групи спілкувалися з обліковими сім’ями Лубен. Було перевірено 5 родин, у яких на вихованні знаходиться 13 дітей.

Поліцейські з батьками провели профілактичну роботу, щодо недопущення фактів вчинення домашнього насильства, дотримання батьками своїх обов’язків та залучення дітей до навчального процесу.

“За невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей співробітником поліції було складено один адміністративний протокол на батьків за порушення вимог статті 184 КУпАП”, – йдеться у повідомленні.