Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині сім’ї трьох сільських рад отримали гуманітарну допомогу від Спілки Самаритян

Лубенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) продовжує співпрацю з Полтавською обласною благодійною організацією «Спілкою Самаритян» (голова правління В’ячеслав Бєлов).

Соціально незахищені сім’ї Лубенського району, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують державної допомоги, постійно перебувають під супроводом Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та благодійної організації «Спілка Самаритян» які надають різнопланову соціальну допомогу з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення повноцінних умов для проживання та виховання дітей в цих сім’ях.

Як повідомили у Лубенській РДА, ця співпраця триває багато років поспіль і має свої позитивні результати.

Так, 30 вересня 2019 року, в черговий раз спільно із нашими небайдужими соціальними партнерами «Спілкою Самаритян» гуманітарну допомогу у вигляді дитячого одягу, канцтоварів та іграшок отримали малозабезпечені сім’ї Духівської, Тарандинцівської та Бієвецької сільських рад.

Висловлюємо щиру подяку В’ячеславу Бєлову, за участі якого сім’ї отримали гуманітарну допомогу!

Повідомляємо, що благодійна акція продовжується. Якщо Ви потребуєте гуманітарну допомогу звертайтесь до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. ак. О. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74-803.