Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

На конкурс малюнків “Громада майбутнього моїми очима” надійшло 12 робіт від школярів Рокитянської ОТГ

На Полтавщині триває конкурс малюнків для школярів об’єднаних територіальних громад «Громада майбутнього моїми очима», що оголосив Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА з нагоди Міжнародного дня миру.

На конкурс вже надійшло 12 робіт від школярів Рокитянської ОТГ, їх опублікував на своїй сторінці у Фейсбук Департамент економічного розвитку.

“Сподіваємось це буде стимулом для інших підвищити свою активність, адже конкурс триватиме ще тиждень. Додатково інформуємо, що всі малюнки стануть частиною інтер’єру приміщення Департаменту, щоб кожного дня на власному прикладі доводити всім, що Діти вірять майбутнє своїх громад та прагнуть миру”, – йдеться у повідомленні.

До участі в конкурсі запрошується школярі, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах на території об’єднаних територіальних громад Полтавської області за наступними категоріями:

• Ювенал – учні 2-5 класів;
• Юніор – учні 6-9 класів.

Умови конкурсу:

До 5 жовтня направити на електронну адресу Департаменту dfert@adm-pl.gov.ua фото (максимально можливої якості та чіткості) або кольоровий скан авторського малюнка виконаного будь-яким способом чи технікою (акварель, олівець тощо), а також вказати контактні дані учасника конкурсу:

  • ПІБ учня, вік,
  • клас, повна назва школи,
  • назва об’єднаної територіальної громади.

Після отримання робіт проведуть он-лайн голосування, за результатами якого три малюнки, які набрали найбільше голосів в кожній категорії, отримають призи від Департаменту (набори для творчості, корисні та пам’ятні сувеніри).

Для учнів школи, які проявлять найбільшу активність Департамент організує Екскурсійний День до Полтави з відвідуванням найбільш визначних культурно-історичних та туристичних локацій та пригощання смаколиками.