Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На колегії у ГУ ПФУ Полтавщини обговорили попередні результати роботи пенсійної галузі

На колегії у ГУ ПФУ Полтавщини обговорили попередні результати роботи пенсійної галузі

Учора, 16 жовтня, відбулося засідання колегії Головного управління, на якому розглядалися результати виконання органами пенсійної галузі області покладених завдань протягом 9 місяців нинішнього року.

Участь у засіданні взяли начальники структурних підрозділів Головного управління, а також керівники відділів обслуговування громадян та підрозділів з питань призначення та перерахунків пенсій.

Начальник Головного управління Володимир Тараторін, відкриваючи колегію, наголосив, що головним пріоритетом роботи всіх присутніх повинно бути якісне та своєчасне обслуговування громадян – без порушень термінів і без випадків неетичної поведінки. Він наголосив, що у звітному періоді працівникам галузі довелося докласти чимало зусиль, аби створити фінансове підґрунтя для фінансування та виплати пенсій близько 432 тис. пенсіонерів Полтавщини, адже місячна потреба на фінансування пенсійних виплат порівняно з минулим роком зросла на 19,4%, і в вересні досягла 1315,6 млн грн. 

Заступник начальника Головного управління Оксана Мисик, висвітлюючи особливості та результати виконання бюджету органами Фонду області, підкреслила, що лише декілька регіонів України подолали планові завдання по надходженню коштів, у їх числі і Полтавська область. Надходження від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також платежів, адміністрування яких здійснюється Пенсійним фондом, склали 4842,8 млн грн, що на 613,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Говорячи про досягнення в напрямку упередження та ліквідації джерел походження тіньових доходів та забезпечення соціальних гарантій працюючих, Оксана Мисик зауважила:

– Загальна чисельність застрахованих осіб у серпні 2019 року досягла 423,5 тис, і це на 7 тисяч більше, ніж на початок року. 

На колегії доповідачами також виступили начальник управління застосування пенсійного законодавства Ірина Товстоножко та начальник відділу внутрішнього аудиту Мирослава Пилипенко. Їх доповіді були присвячені аналізу застосування законодавства у сфері пенсійного забезпечення та підвищенню ефективності функціонування системи внутрішнього контролю в органах Фонду області.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

поширити новину: