Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

На Гвардійській у Кременчуці встановили новий дитячий майданчик

На Гвардійській у Кременчуці встановили новий дитячий майданчик

У Кременчуці реалізували ще один проект «Громадського бюджету Кременчука 2018» – на вулиці Гвардійській, 10 встановили новий дитячий майданчик з яскравими гойдалками та гумовим покриттям.

Автор проекту Марія Ситкіна говорить, що жителі мікрорайону дуже чекали на цю подію. Вони активно брали участь у голосуванні за цей проект. Втілення його в життя дозволить створити умови для активного та безпечного відпочинку дітей, які проживають у цьому мікрорайоні. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Цього року на «Громадський бюджет Кременчука» подано 116 проектів, наразі проходить період їх аналізу. Проекти, які відповідатимуть всім вимогам, будуть виставлені на голосування, яке розпочнеться із 7 листопада і триватиме  до 6 грудня.

Ознайомитися з цьогорічними проектами та проголосувати за кращий можна за посиланням на головній сторінці офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету «Громадський бюджет», натиснувши на логотип, або за посиланням: https://budget.kremen.org.ua.

Система Orphus