Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ми не могли ощасливити всіх, — Емілія Кларк прокоментувала кінцівку “Ігри престолів”

Ми не могли ощасливити всіх, — Емілія Кларк прокоментувала кінцівку “Ігри престолів”

Автори фентезі-серіалу “Гра престолів” в будь-якому разі не змогли б закінчити серіал так, щоби ощасливити всіх фанатів. Так британська актриса Емілія Кларк, яка зіграла в шоу роль Дейенеріс Таргаріен, прокоментувала критику, яка обвалилася на заключний сезон шоу.

Про це повідомляє 112.ua.

“У кожного буде своя думка, і всі мають на це право. Це мистецтво і його потрібно аналізувати і пропускати через себе будь-яким індивідуальним способом, яким тільки забажається… Паршиво, що кінцівка вийшла не такою ідеальною, як сподівалися люди, але я абсолютно впевнена, що ми ні за що не ощасливили б кожного”, – сказала Кларк

До того ж актриса зізналася, що не читала фанатські відгуки про долю героїні. На думку Кларк, в інтернеті дуже багато захопленої похвали і нищівної критики – і те, і те не дуже корисно. Тому вона воліє залишати подібні коментарі без уваги.

Фінальна серія “Гри престолів” вийшла в ефір 20 травня цього року. Заключний восьмий сезон шоу фанати назвали найгіршим в історії та навіть створили петицію з вимогою його перезняти. Телеканал HBO відповів, що не буде її серйозно розглядати.

“Разом із тим, письменник Джордж Мартін, який створив цикл романів “Пісня льоду і полум’я”, який став основою серіалу, зазначив, що фінальний сезон “Гри престолів” був не зовсім точним у порівнянні з його задумом. Однак, за його словами, щоб реалізувати придумані ним сценарії, HBO довелося би зняти ще п’ять сезонів”. – йдеться у повідомленні.

Система Orphus