Ви тут:
Комуналка Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Монетизація субсидій: полтавцям, які хочуть отримувати пільгу готівкою, треба написати заяву до 15 жовтня

Монетизація субсидій: полтавцям, які хочуть отримувати пільгу готівкою, треба написати заяву до 15 жовтня

З 1 жовтня 2019 року в Україні стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. 

Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою з початку опалювального періоду, слід до 15 жовтня звернутися в управління соціального захисту, написати заяву, в якій зазначити реквізити банківського рахунку чи побажання отримувати кошти через Укрпошту. Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою. Про це повідомляють у Департаменті соцзахисту населення Полтавської ОДА.

Наступний термін подачі заяв до 15 травня – в такому разі пільги готівкою надаватимуться з початку неопалювального періоду.

Без звернення пільговиків з жовтня поточного року управліннями соціального захисту населення пільги будуть призначені у безготівковій формі. Пільги у безготівковій формі перераховуються надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» щомісячно до 18 числа наступного місяця, у встановленій законодавством послідовності (спочатку за опалення, гаряче водопостачання, централізоване водопостачання та водовідведення, потім за електроенергію для освітлення, природний газ для приготування їжі, вивіз сміття та послугу з управління  багатоквартирним будинком). 

Протягом доби після перерахування коштів АТ «Ощадбанк» на номер мобільного телефону пільговика направить смс-повідомлення з інформацією про суми, які необхідно сплатити за кожним видом  послуги.

Система Orphus