Молодіжна Ліга Чемпіонів: “Шахтар” у меншості втримав нічию з хорватами

Гірники” майже 30 хвилин провів у меншості, однак здобув одне очко.

Як розповіли у донецькому клубі, матчі проти англійського «Манчестер Сіті» (1: 3) і італійської «Аталанти» (2: 2) принесли лише одне очко в турнірній таблиці, тому від двоматчевого протистояння проти загребського «Динамо» (від «гірників» очікували максимально можливого результату.

Забиті м’ячі глядачі побачили у другому таймі. Першими відкрили рахунок господарі. Зіграла проста комбінація Данила Сікана. Форвард прокинув м’яч повз голкіпера гостей Йосиповича, який за інерцією зніс суперника з ніг в спробі вчинити перехоплення.

Бондаренко взявся виконувати призначений 11-метровий та не без проблем зумів вразити ворота суперника ударом низом практично по центру воріт — 1:0.

Щоправда, вже через 5 хвилини хорвати відновили статус-кво у рахунку. Пропущений м’яч на совісті голкіпера “гірників” Трубина, який не впорався з простим ударом від Янковича — 1:1.

Згодом “Шахтар” опинився у меншості (Егбуджо отримав два попередження), однак зумів втримати заліковий бал.