Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Міжнародна практика управління та успішне керування компаніями: у Полтаві відбувся семінар “Від підприємця до підприємства”

Міжнародна практика управління та успішне керування компаніями: у Полтаві відбувся семінар “Від підприємця до підприємства”

22 жовтня у Полтавській ОДА відбувся семінар для підприємців та безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають на меті розпочати власний бізнес.

“Ми слідкуємо за динамікою утворення підприємств. В області переважають середні підприємства з високою активністю. Якщо говорити про малий бізнес, то тут досить низька активність. Мікропідприємства теж мають право на існування, і нам би хотілося, щоб ви дізналися, що вам не вистачає, аби стати успішнішими на ринках Полтавської області та за її межами», – сказала директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

Навчання поділено на два блоки. Перша частина – теоретична, під час якої учасники дізналися про порядок нарахування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (застосування податкової соціальної пільги), про сертифікацію систем менеджменту харчової продукції та послуг.

«Нині приймається багато стандартів, які відповідають європейським та міжнародним нормам. І для тих, хто тільки починає свою діяльність, таке навчання стане в нагоді. На цьому тренінгу розповідаємо про нововведення у законодавстві, про технічні регламенти, що прийняті в Україні, процедури оцінки відповідності, про порядок впровадження та сертифікації систем управління безпечних харчових продуктів», – розповіла заступник генерального директора із стандартизації та оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія» Лариса Щур.

Також учасники ознайомилися з вимогами щодо безпечності продуктів, можливостями фінансування бізнес-проектів та з рекомендаціями щодо започаткування та ведення власної справи.

Друга частина тренінгу – практична, під час якої учасники ознайомилися з кращими практиками бізнесу в області. Відвідали підприємство ТОВ “Полтавський хлібопекарський комплекс” (Кулиничі) та підприємство ТОВ “Віват Провінція”.

Семінар відбувся в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки.

Система Orphus