Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міська «Школа волонтерів»: 40 найактивніших волонтерів міста пройшли перше тренінгове заняття

Міська «Школа волонтерів»: 40 найактивніших волонтерів міста пройшли перше тренінгове заняття

Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді сприяє розвитку волонтерства у Полтаві, тож одним з напрямків даної роботи є організація роботи міської «Школи волонтерів».

Цього року «Школа волонтерів» зібрала 40 найактивніших волонтерів, які працюють у 20 волонтерських загонах навчальних закладів міста різних рівнів акредитації та загальноосвітніх шкіл. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Перше тренінгове заняття відбулось учора, 9 жовтня, у стінах Полтавського художнього музею (галереї мистецтво) імені Миколи Ярошенка. Його тема – «Комунікативні навички волонтера».

Волонтери мали можливість розібратися, яким важливим інструментом для волонтера є комунікація, відпрацьовували навички переконання, вміння аргументовано висловлювати свою думку, відстоювати свої пропозиції, розвивали вміння невербального спілкування.

Навчання у «Школі волонтерів» пройде за 10 модулями, які включають в себе тренінгові заняття, майстер-класи, інтерактивні зустрічі. Спікерами занять виступлять високопрофесійні фахівці державних установ, недержавних та громадських організацій.

Волонтери, які пройдуть успішне навчання за цими модулями, отримають відповідний сертифікат та матимуть можливість використовувати отримані знання у волонтерській роботі, долучати волонтерський загін, в якому працюють, до загальноміських волонтерських ініціатив.

 

Система Orphus